getting hot

Heej 


ach te ostatnio ciepłe dni to najlepsze co mogło się zdarzyć żeby wrzucić na luz. Wszkole , coraz lużniej , jutro mam na 9:00 i tylko 4 lekcje! Wystarczy wyjrzeć na lekcji przez okno i już nauka idzie na bok i planujemy sobie dzień . Nie mogę się doczekać wakacji . Prawdopodobnie jeśli nie pojade do Angli , to do Bułgari z bardzo zgraną paczką chłopaków i dziewczyn! 

Teraz odrabiam polski , muszę się jeszcze pouczyć matematyki bo pani jutro pyta.
 Haha a tak wgl to mieliśmy dzisiaj muzykę i kto był chętny to mógł zaśpiewać jakąś piosenkę jeśli się nauczył. A my z dziewczynami zaśpiewałyśmy What makes you beautiful ! Pani się podobało i dostałysmy po 6 :D


A ja wciąż zastanawiam się czy kupić sb gitarę i nauczyć się grać , chociaż mi się tak nie chce o tym myśleć to tak mnie do tego ciągnie, że omg . 
Ok , ok to papa , do jutrzejszego posta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz