my apology and plans for tomorrow

Heii.
Tak wiem bardzo wszystkich przepraszam za to że tak dawno nie pisałam posta , ale jakoś tak się zastanawiałam prawde mówiąc czy powinnam dalej prowadzić tego bloga. Miałam taki etap lekkiego załamania i zastanawiania się , ale myślę , że podjęłam właściwą decyzję . . . w tym , że zostaję na blogu ;3 Mam nadzieje , że będziecie mnie podtrzymywać w tej myśli , bo każdy was komentarz , albo obserwacja znaczą dla mnie dużo więcej niż tylko cyfra , to jest dla mnie zastrzykiem pozytywnej energi i przepełnienia szczęściem , seryjnie.
Jutro mamy w naszym gimbazjum taki festyn , ale ja i tak idę pod wieczór bo jest do 20 , a my wtedy właśnie z dziewczynami zapisałyśmy się na ogarnianie po imprezie. Mają być tam różne konkursy , losy , gry zabawy itd. 
Po dzisiejszym dniu mam dosyć . Nie chce mi się odrobić lekcji , ani posprzątać pokoju czego dzisiaj nie zrobiłam ponieważ byłam od 10 do 18 na zakupach. Byłyśmy z Ewą w tysiącach sklepów i 2 centrach handlowych. Nogi do tej pory jeszcze mnie bolą , ale było warto ( :


 

Ziaja nuno , antytrądzikowy krem tonujący . - 9,98 zł



New yorker , sukienka czerwona FB sister - 29,99 zł.
Prawdopodobnie jutro ubiorę tą sukienkę z czarnymi legginsami , ale to zależy jaka będzie pogoda. Jeśli chodzi o krem to już po pierwszym użyciu jestem zadowolona , ale recenzje dodam w następnym poście być może jutro.
Bieżąco skończyłam oglądać xfactor , odpadła Maja Hyży . Jem sb chipsy i słucham muzyki z tvd. A wogule to oglądaliście pamiętniki wampirów , bosze ten finał ! Takie napięcie , wyjątkowo im się udał i Delena.♥ 



Oglądacie pamiętniki wampirów ? Jak tak to jaki team jesteście ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz